Do meczu pozostało:
2dn.14godz.17min.
12.02 X4.08 23.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona 4:1 Bayern Monachium: Raphinia i Lewandowski prowadzą Barcę do triumfu! (WIDEO)

FC Barcelona pewnie zwycięża nad Bayernem Monachium, w hicie 3. kolejki Ligi Mistrzów.

Wynik meczu został otwarty już w pierwszej minucie. Bramkarza rywali pokonał rewelacyjny dziś Raphinia, co z perspektywy czasu było jedynie wstępem do widowiska, które zaprezentował dziś kibicom 27-latek. Bayern zareagował jednak natychmiastowo. W 10. minucie gola strzeliłby Harry Kane, jednak…dopatrzono się spalonego. Chwilę później jednak Anglik dopiął swego, doprowadzając do remisu.

Później jednak Monachijczycy znów musieli się bronić, a w 36. minucie na listę strzelców wpisał się aktualny lider strzelców La Liga – Robert Lewandowski. To jednak niejedyny cios Barcelony, który padł w końcówce pierwszej części rywalizacji – dziewięć minut później dublet skompletował Raphinia i przed przerwą było już 3:1.

W drugiej połowie działo się już odrobinę mniej, jednak w 56. minucie Raphinia dołożył swoje trzecie trafienie, dzięki czemu podopieczni Hansiego Flicka zwyciężyli wynikiem 4:1.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.