1dn.18godz.52min.
12.40 X3.95 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona 5:1 Sevilla: Dublet Lewandowskiego! (WIDEO)

FC Barcelona nokautuje Sevillę 5:1, w meczu 10. kolejki hiszpańskiej La Liga. Swoją kapitalną dyspozycję potwierdził Robert Lewandowski, który dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

W samym meczu dość szybko stało się jasne, że ligowy lider nie zamierza się zatrzymywać. Barcelona w tym sezonie imponuje wyjątkowo ofensywnym stylem gry, czego owocem były aż trzy bramki zdobyte w pierwszej połowie spotkania. Wynik, w 24. minucie, otworzył nie kto inny, jak Robert Lewandowski, który wykorzystał rzut karny. Następnie bramkarza Sevilli efektywnym strzałem pokonał Pedri, po czym kolejne trafienie dołożył nasz napastnik, który znalazł się w odpowiednim miejscu przy strzale Raphinii.

Druga połowa przyniosła za sobą dwie bramki Torre, lecz pomiędzy nimi, w 87. minucie przynajmniej jedno honorowe trafienie, wpisał sobie na konto Idumba. 5:1 to ostateczny rezultat.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.